Rosiolife Cilt Bakım Ürünleri

 

SWISSODERM ÇAY AĞACI MERHEMİ

Çay ağacı balsamı cilde nasıl etki eder?

Evinizdeki ilk yardım! Avustralya'da yetişen çay ağacı yapraklarından elde edilen uçucu yağ, pek çok kozmetik ürününün bileşiminde bulunmaktadır. Çay ağacı merhemi; mükemmel bir cilde sahip olmak için cildin doğal parlaklığına kavuşmasına ve ipek gibi yumuşak olmasına yardımcı olur. Çay ağacı içeriğindeki mikro besinlerle cildin beslenmesine katkı sunar. Buna ek olarak yoğun mikrop öldürücü etki gösteren özel bir bitkidir. Mikrop öldürücü yönü hijyen sağlar ve korur. Sivilce ve akne ile mücadele eder.

Nasıl kullanılmalı?

İhtiyaç duyduğunuz bölgeye sürün ve ovarak yedirin.

 

ECOWELL YÜZ TEMİZLEME SABUNU 150 ml

Taze ve canlı bir cilt için doğal çözüm!

Tazeleyici ve canlandırıcı Ecowell yüz temizleme sıvısı; cildin pH değerini koruyarak lipid tabakaya zarar vermeden cildi ve makyajı derinlemesine temizler.

Ciltteki kiri ve fazla sebumu alır. Cildi kurutmayan yumuşak kremsi bir köpüğe sahiptir.

İçeriğinde bulunan organik mersin suyu cildi temizler, arındırır ve parlatır.

Organik portakal yağı cildi besler ve korur. Göz ve yüz makyajını çıkarmak için tavsiye edilir.

Organik içeriği ve hassas formülü sayesinde cildi kurutmaz. Her cilt tipine uygundur.

Nasıl kullanılmalı?

Avucunuza aldığınız bir miktar  Ecowell Sıvı Yüz Sabunu’nu köpürterek yüz ve boynunuza masaj yaparak uygulayın. Ardından iyice durulayın. Günde iki kez kullanın.

 

ECOWELL YÜZ TONİĞİ (150 ML)

Cildinizi arındırın ve canlandırın!

Ecowell yüz toniği nasıl etki eder?

Ecowell Yüz Toniği içeriğindeki organik papatya özü ve organik mersin suyu sayesinde cildinize bahar esintisi ve enerji getirir.

Bu özel karışım cildinizdeki fazla sebumu temizleyerek, gözeneklerin açılmasına yardımcı olur, cildinizi arındırır, canlandırır ve rahatlatır.

Ecowell Yüz Toniği içeriğinde yüksek oranda bulunan organik mersin suyu sayesinde akne ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Her cilt tipine uygundur.

Nasıl kullanılmalı?

Sabah ve akşam, temiz cilde pamuk ile uygulayın. Toniği pamuğun üzerine damlatın, cildinizi nazikçe ovun.

 

ECOWELL YÜZ MASKESİ

HÜCRESEL YENİLEME VE NEMLENDİRME (150ML)

Ecowell Yüz Maskesi Nasıl Etki Eder?


Hiyalüronik Asit, Aloe Vera ve Vitamin B5 yardımı ile cildi nemlendirir, besler ve korur. İnce çizgileri yok etmeye yardımcı olur, cildi canlandırır ve genç bir görünüm verir. Cildin yapısında da bulunan ve cildin doğal yapısını korumaya yardımcı olan Amino Asit Sodyum PCA sayesinde nem ve bakım sağlar.

Cildin kendi yapısında bulunan Hiyalüronik asitin çok yüksek kapasitede bir su tutma yeteneği vardır. Bu nedenle, cildin esnek, düzgün, parlak ve canlı olmasına olanak verir.

Aloe Vera Özü cildi arındırır, yumuşatır ve nemlendirir. İnce çizgiler ve kırışıklar gibi yaşlanma izlerini azaltır ve cilde sağlıklı, genç ve güzel bir görünüm verir.

Pantenol’ün (aynı zamanda Provitamin B5 olarak da bilinir cildi nemlendirme, rahatlatma ve yenilemede doğal bir yeteneği vardır.

Nasıl kullanılmalı?

Yüzünüzün günlük bakımı için haftada bir veya iki kez bir parça kullanın. Gözler ve dudakları sakınarak temiz cildinize uygulayın. Yaklaşık 10-15 dakika bekleyin ve sonra cildinizi ılık su ile yıkayın. Daha etkili sonuçlar almak için ECOWELL ürünleri ile temizlenmiş ciltte kullanın.

 

ECOWELL ULTRA NEMLENDİRİCİ ECO BİO YÜZ BAKIM KREMİ (50 ML)

Doğanın bilgeliğine dayalı özel bakım.

Ecobio Yüz Kremi Nasıl etki eder?

Ecowell Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Kremi gücünü doğanın çok özel organik yağlarından alır.

Hassas yüz bakımı için geliştirilmiş nemlendirici Ecowell Yüz Bakım Kremi’nin içeriğindeki doğal E vitamini ve organik argan yağının kuvvetli antioksidan özelliği cildinizi güneş, stres ve çevresel kirlilikten korur.

Cildinizin nemlenerek yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Organik kayısı yağının, argan yağının ve gül yağının içerdiği mucizevi vitamin ve mineraller cildinizi nemlendirerek yıllar içinde ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur ve cildinizdeki lekelenmelerin önüne geçer. Hızlı emilimli yapısı size makyaj öncesinde kullanım rahatlığı sunar.

Cildiniz farkı sizden önce hissedecek!
Ecowell Ultra Nemlendirici Eco Bio Yüz Kremi’nde sertifikalı organik bileşenler kullanılmıştır.

Nasıl kullanılmalı?

Alerjik yapıda hassas ciltler de dahil olmak üzere, normalden kuruya tüm cilt tiplerine uygundur. Hem gece hem gündüz kullanımınız içindir.