Rosio Beauty Set ile evinizin rahatlığında profesyonel cilt bakımı yapmaya hazır mısınız?

Rosio Skin Master’ı kullanarak kendi kendinize yapabileceğiniz uygulama ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapacaksınız.

 

Beauty Set’i nasıl kullanacaksınız?

 Rosio Skin Master’ı kullanmaya başlamadan önce cildinizin yumuşaması ve gözeneklerinizin açık olması gerekmektedir.

Bu sebeple öncelikle Beauty Set‘in içerisinde yer alan Ecowell Likit Yüz Temizleme Sabunu ile önce yüzünüzü yıkamalısınız. Ecowell Likit Yüz Temizleme Sabunu içerdiği organik portakal yağı ile yüzünüzdeki kirleri temizlerken sizi en doğal şekilde cilt bakımına hazırlayacak. Yüzünüzü temizledikten sonra buhar ile ya da sıcak bir havlu ile yaklaşık 10 dakika dinlendirmeniz gözeneklerinizi açılmasını sağlayacaktır.

Sonrasında Skin Master’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Cildinizdeki gözenekler yumuşayıp, açıldıktan sonra Skin Master ile gözeneklerinizin içindeki kirleri çekmeye başlayabilirsiniz.

 Skin Master’ın 3 adet farklı başlığı bulunmaktadır: Geniş olan başlık hassas bölgeler içindir, Dar başlık ise burun ve alın bölgesi için rahatlıkla kullanılabilir. Dar, uzun olan başlık ise burun kenarları ve çene bölgeniz için tasarlanmıştır.

Vakum uygulaması tamamlandıktan sonra, temizlenen gözenekleriniz nefes alırken, cildinizi beslemek ve ekstra nemlendirmek için tüm cilt tiplerine uygun olan Ecowell Yenileyici Cilt Maskesi’ni uygulamalısınız. İçeriği doğanın bize en değerli hediyelerinden bir olan Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş olan maske, cildinizi besleyecek ve yenileyecektir. 20 dakika boyunca beklettiğiniz maskenizi yıkadıktan sonra, organik papatya özleriyle zenginleştirilmiş Ecowell Tonik ile cildiniz yatıştırabilir, gözeneklerinizin sıkılaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Son olarak Ecowell Eco Bio Yüz Kremi ile yüzünüzü nemlendirebilirsiniz. Ecowell Eco Bio Yüz Kremi hem gece hem de gündüz kullanıma uygundur. İçerdiği organik gül yağı ve E vitamini ile cildinizi besler ve nemlendirir.

Rosio Skin Master vakum özelliğinin yanı sıra mavi infrared ışınlara sahiptir. Mavi infrared ışınlar cilde nüfuz ederek, vakum işlemi sonrasında cildin yatışmasına ve canlanmasına yardımcı olur. Skin Master üzerinde yer alan açma kapama düğmesine uzun bir şekilde basarak cihazı çalıştırabilirsiniz. Cihaz açıldıktan sonra yeniden basarak seviyesini artırabilirsiniz. Gövdesinde yer alan ışıkları ile hangi seviyede işlem yaptığını anlayabilirsiniz. Düğmeye 4. defa bastığınızda ise mavi infrared ışık yanacaktır.

Böylelikle evinizin konforunda cilt bakımınızı tamamlamış olacaksınız. Beauty Set içerisinde yer alan tüm ürünler Türkiye'de üretilmektedir, organiktir ve ICEA sertifikalıdır. Rosio Beauty Set ile harika bir cilde sahip olmak işte bu kadar kolay.