Rosio Big Ozone Master ile geniş mekanlarda tertemiz hava!

Big Ozon Master özellikle endüstriyel kullanım için geliştirilmiştir. Ortalama 300 ile 400 metrekarelik alanlarınız için uygundur. Kalıntısız bir hava dezenfeksiyonu sağlar ve soluduğumuz havanın kalitesini artırır.

Hava temizleme özelliğinin yanısıra hortumu ile kullandığınız suyu ozonlayarak, mutfakta besinlerin temizliği için kullanabilirsiniz.

Mutfak dışında da evinizde, ofisinizde sterilize etmek istediğiniz her noktada suyunuzu ozonlayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

 

Rosio Ozon Master havayı nasıl temizler?

Rosio Ozone Master içerisine aldığı oksijeni yüksek akıma maruz bırakarak ozona çevirir. Ozon kararsız molekül yapısından dolayı tekrar oksijene dönmek durumundadır. Oksijene dönme sürecinde ortamda bulunan sinmiş kötü kokuları, örneğin sigara, yanık, rutubet, ter kokularını yok eder. Aynı zamanda mantar sporlarını, ortamda bulunan bakteri ve mikropları öldürür. Ozon bilinen en güçlü doğal dezenfektandır.

Ozon master nerelerde kullanılır?

  • Otellerde odaların temizlenmesi, kokuların giderilmesi için kullanılmaktadır.
  • Hayvancılık tesislerinde, solunan havanın kalitesini artırırken, havadaki mikrop ve bakterilerin yok edilmesini sağlar. Bu sebeple enfeksiyon oluşma riskini azaltmaktadır. Hayvanların hastalanma riskini azalttığı gibi, daha az ilaç ve aşı kullanılmasına ortam sağlar.
  • Restoranlarda da kullanılmakta olan Ozone Master, mutfaktaki yoğun yemek kokusunun giderilmesi ve genel olarak solunan havanın kalitesini artırmak, ortam havasını sterilize etmek için harika bir üründür.

Ozon master nasıl kullanılır?

  • Cihaz üzerinde yer alan açma kapama tuşuna uzun basarak ürünü aktif hale getirebilirsiniz. Rosio Ozon Master’ın zamanlayıcı özelliği sayesinde çalışma saatleri ayarlanabilmektedir. Örneğin evinizin ya da ofisinizin havasını temizlemek için, ayrılırken çalıştırmanız yeterlidir. Ozon cihazı çalışırken ortamda bulunmamanız önerilir.
  • 2 farklı modu bulunmaktadır. 1. modda çalışmasını istediğiniz süre kadar çalışacak ve duracaktır. 2. modda ise yine çalışmasını istediğiniz süre kadar çalışıp, yeniden çalışmaya başlayacaktır.

Çalışma süresi tamamlanınca Rosio Ozone Master kendiliğinden kapanacaktır.