Rosio Mini Ozone Master kapalı ortamlarda soluduğunuz havanın kalitesini artırın!

Rosio Mini Ozon Master sigara, yemek, küf, rutubet gibi kötü kokuları ozon teknolojisi ile gideren etkisi büyük bir Rosio ürünüdür. Ortalama 25 ile 30 metrekarelik alanlar için üretilmiştir. Kalıntısız bir hava dezenfeksiyonu sağlar ve soluduğumuz havanın kalitesini artırır.

 

Rosio Ozon Master nasıl çalışır?

Rosio Ozone Master içerisine aldığı oksijeni yüksek akıma maruz bırakarak ozona çevirir. Ozon kararsız molekül yapısından dolayı tekrar oksijene dönmek durumundadır. Oksijene dönme sürecinde ortamda bulunan sinmiş kötü kokuları, örneğin sigara, yanık, rutubet, ter kokularını yok eder. Aynı zamanda mantar sporlarını, ortamda bulunan bakteri ve mikropları öldürür. Ozon bilinen en güçlü doğal dezenfektandır.

Hava temizleme özelliğinin yanısıra hortumu ile kullandığınız suyu ozonlayarak, mutfakta besinlerin temizliği için kullanabilirsiniz. Hortum girişi de hemen cihazın yan tarafında bulunan ozon çıkışına bağlanmaktadır.

Mini Ozon Master nasıl çalışır?

  • Rosio Mini Ozone Master’ı açma kapama düğmesi ile çalıştırabilirsiniz.
  • Sonrasında ‘Function’ tuşuna basarak yapmak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.
  • Bulunduğunuz ortamın havasını sterilize etmek için ‘Indoor Disinfect’ fonksiyonunu seçebilirsiniz.
  • Meyvelerinizi dezenfekte etmek için özel hortumunu gövdesine bağlayıp ‘Fruit’, sebzeler için ‘Vegetable’, et için ise ‘Meat’ fonksiyonunu seçebilirsiniz.
  • Ozonlanmış su elde etmek için ise ‘Water Purification’ fonksiyonunu seçmeniz yeterlidir. Rosio Ozone Master’ın zamanlayıcı özelliği sayesinde çalışma saatleri ayarlanabilmektedir. Timer tuşu ile zamanı ayarlayabilirsiniz.
  • Ozon cihazı çalışırken ortamda bulunmamanız önerilir, Rosio Mini Ozone Master ile daha sağlıklı bir ortam yaratacaksınız.